Realizacje

Wymiatacze - Turniej Sołectw 2017

2017.06.03

I Turniej Sołectw - Wymiatacze", czyli druga, sportowa odsłona Dni Gostynia 2017 roku.

Sześć drużyn reprezentujących gostyńskie sołectwa: Golę, Krajewice, Kunowo i Ziółkowo oraz osiedla: Konstytucji 3 Maja i Pożegowa przystąpiło do niezwykłej sportowej rywalizacji. Śmiałkowie zmierzyli się w 6 nietypowych konkurencjach. Musieli m.in. pokonać przeszkodę umieszczoną nad basenem z wodą, rozegrać mecz w specjalnych dmuchanych piłkach, tzw. "bubble football".

I to właśnie nasze panele wykorzystano jako podłoże do bubble football. Na popularnym asfalcie byłoby niebezpiecznie, a i piłki uległy by uszkodzedzniu. Dlatego też skorzystali z naszych paneli, dzięki którym było bezpiecznie i widowiskowo!


Podsumowanie imprezy:


- 400m2 paneli sportowych

Referencje

Świetna zabawa, ale co najważniejsze - bezpieczna!

Miałem okazję wcześniej już widzieć panele sportowe ze sztucznej trawy, ale tego typu rozwiązanie widzę pierwszy raz i to chyba najlepszy sposób na bezpieczną nawierzchnię.

Jestem fizjoterapeutą, a co za tym idzie, z kontuzjami wszelkiego rodzaju jestem na co dzień. Mogę śmiało stwierdzić, że gra na tego typu panelach to sama przyjemność, a co najważniejsze, zwiększa się bezpieczeństwo osób korzystających.

Artur Twardowski

uczestnik imprezy, fizjoterapeuta