Realizacje

III Street Soccer Pleszew 2017

2017.06.23-25

Street Soccer Pleszew, odbył się na placu targowiska podczas Dni Pleszewa w dniach 23-25 czerwca 2017.

Turnieje rozgrywane były na naszym boisku do piłki ulicznej z bandami i siatkami ochronnymi o wymiarach 24 x 16 m, na podłożu ze sztucznej fibry w puzzlach. Organizatorem eventu był miejscowy klub piłkarski Stal Pleszew.

W piątek mogliśmy podziwiać najmłodszych adeptów futbolu z pleszewskiej Akademii Piłkarskiej Reissa. W sobotę publiczność mogła obserwować młodzieżowe drużyny pleszewskiej Stali. Przez cały dzień każdy mógł zobaczyć na jak wysokim poziomie stoi szkolenie w naszym klubie. Tego samego dnia wieczorem chętni widzowie mogli sprawdzić się w maratonie ZUMBY. I tak tańczącym klimatem zakończył się dzień drugi. W niedzielę odbył się turniej OPEN, który stał na bardzo wysokim poziomie.


Podsumowanie imprezy:


- 1 boisko 24m x 16m
- współpraca w organizacji

Referencje

Fantastyczne boisko, które rozwiązało nasze wcześniejsze problemy

To już III edycja turnieju, którą organizaowaliśmy. Do tej pory za każdym razem mieliśmy problem z podobnymi boiskami. Albo to puzzle z trawą się wypinały co chwilę i przeszkadzały w grze, albo były zbyt cienkie i mało bezpieczne.

Zanim wypożyczliśmy boisko od kolegów z Ligihalowe.pl przyjechaliśmy je dokładnie sprawdzić. Wszelkie próby biegania, skakania, "ostrego hamowania" by spróbować wypiąć puzzle skończyły się niepowodzeniem. Od razu wiedzieliśmy, że to będzie dobra współpraca i taka była. Jeśli będziemy organizować kolejny turniej, wiemy już, które boisko wybierzemy:)

Marcin Walczak

Wiceprezes Stali Pleszew