Realizacje

III Mistrzostwa Polski Halowej Piłki Nożnej Ligihalowe.pl

2017.02.25-26

III Mistrzostwa Polski Halowej Piłki Nożnej Ligihalowe.pl to Największy Turniej Futsalu w Polsce, którego jesteśmy organizatorami.

W turnieju biorą udział zespoły futsalowe, halowe, a także zespoły z boisk trawiastych, których gracze na co dzień grają maksymalnie w IV lidze OZPN. Turniej stoi na bardzo wysokim poziomie sportowym, gdyż grają w nim m.in mistrzowie amatorskich lig halowych. Oprócz potyczek halowych, imprezie towarzyszy szereg atrakcji.


Podsumowanie imprezy:


- organizacja imprezy
- 48 zespołów z całej Polski
- Gwiazda imprezy: Krzysztof Golonka
- mażoretki / cheerleaders
- Mistrzostwa Polski Ligihalowe.pl w Fifę
- profesjonalny konferansjer
- mecze pokazowe dzieci z fundacji KA4 resPect
- akcja charytatywna (wspólnie z Tęczową Armią zebraliśmy ponad 10.000 zł)
- Prędkość strzałów (forma rozrywki dla kibiców)
- Ponad 1000 rozdanych gadżetów do kibicowania

Referencje

Wspaniały turniej pod względem organizacji. Cała impreza to coś niesamowitego!

Najlepszy turniej na jakim byłem w 20-letniej karierze piłkarskiej na hali. Organizacja, rodzinna atmosfera, rywalizacja sportowa - wszystko na najwyższym poziomie. Organizatorzy kompetentni pod każdym względem, a ogromna ilość nagród chyba zaskoczyła każdego na hali. Polecam każdemu komu piłka halowa bliska. Pomijając emocje sportowe, warto spędzić weekend w Gostyniu, wieczorem niekoniecznie na hali ;-))

Daniel Miler

Zawodnik drużyny Matex Wolsztyn

Referencje

Całe wydarzenie w Gostyniu jest fantastyczne, dlatego jesteśmy w tej imprezie od samego początku.

Poziom był niezwykle wysoki. Ekipa, która stworzyła ten cały turniej zasługuje na najwyższe uznanie. Przyjeżdżając tutaj myśleliśmy, że będzie to kolejny turniej, na którym rozegramy kilka meczów i pojedziemy do domu. Zdziwienie nasze było ogromne, kiedy zobaczyliśmy, że oczekując na swoje mecze mogliśmy pograć w fifę, a nasze rodziny z dziećmi świetnie się bawiły, a i otrzymały mnóstwo prezentów. Z tego co wiem, jesteśmy pierwszą drużyną, która już zadeklarowała udział w kolejnych Mistrzostwach Polski. Do zobaczenia!

Daniel "Dede" Moeglich

Manager Dan Keller Team