Realizacje

I Forthlon - czwórbój sportowy firm w Gostyniu

2018.07.20

Forthlon to niespotykana dotąd forma eventu sportowego, firmowego, imprezy urodzinowej, potyczek rodzinnych, sołeckich czy miejskich.

Rywalizacja odbywa się w 4 dyscyplinach! Jeśli impreza odbywa się w Gostyniu to rywalizujemy w piłce nożnej, kartingach, minigolfie i bowlingu. Dzięki panelom sportowym i boiskom mobilnym możemy taki event zorganizować u Ciebie w mieście, w parku lub na placu firmy! Nie lubisz piłki nożnej? Nie ma w Twoim mieście kręgielni? Nie ma problemu! Każdą dyscyplinę możemy zamienić na inną. Organizujemy cykliczne Forthlony branż firmowych. Już dziś zadzwoń lub napisz i sprawdź najbliższe wolne terminy!


Podsumowanie imprezy:


- 1 boiska 21 x 16
- 5 stanowisk do minigolfa
- 9 elektrycznych pojazdów dla dzieci
- mała gastronomia
- bowling
- badmindton
- 2 x tor do gry w bule
- wyścigi gokartów
- zamek dmuchany dla dzieci

Referencje

Wyższy poziom integracji i wspaniałej zabawy!

Uczestniczyłem już w różnych imprezach integracyjnych, ale czegoś takiego nie widziałem. Frajda niesamowita i to w dodatku cały dzień zmagań! Jeździłem na turnieje piłkarskie i już cieszyłem się jak dziecko, że mogę integrować się ze swoimi ludźmi z pracy...tutaj mamy dodatkowo bowling, minigolf i jazdę gokartami. Frajda, rywalizacja, integracja nie z tej ziemi. Ogromne gratulacje za pomysł!

Witold Wesołek

Zawodnik drużyny 'Davi'