Forthlon

Tylko u nas - Wyłącznie z nami

Fothlon to niespotykana dotątd forma eventu sportowego, firmowego, imprezy urodzinowej, potyczek rodzinnych, sołeckich czy miejskich. Rywalizacja odbywa się w 4 dyscyplinach! Jeśli impreza odbywa się w Gostyniu rywalizujemy zazwyczaj w piłce nożnej, kartingach, minigolfie i kręglach. Cały dzień/weekend sportowych zmagań! Do tego grill, piwko i świetna zabawa gwarantowana!
Dzięki panelom sportowym i boiskom mobilnym możemy taki event zorganizować u Ciebie w mieście, w parku lub na placu firmy! Nie lubisz piłki nożnej, nie ma w Twoim mieście kręgielni? Nie ma problemu! Każdą dyscyplinę możemy zamienić na inną. Można także zwiększyć ilość konkurencji.
Możesz również zorganizwoać drużynę i wziąć udział w jednym z wielu Forthlon'ów w Gostyniu. ( Sprawdź poniżej dostepne terminy)

Street Soccer

Street Soccer BosikoMobilne.pl Gostyń

Street Soccer to prawdopodobnie najbardziej efektowana odmiana piłki nożnej. Rywalizacja odbywa się na specjalnie przygotowanym boisku wyposażonym w bandy i specjalistyczne, miękkie panele sportowe. Średnio w 14-minutowym meczu pada ponad 10 bramek!

W turnieju może brać udział cała drużyna. Zmiany sa lotne. Gramy 3 + bramkarz. Podstawową zasdą jest gra w przewadze. Gdy przeciwnik atakuje 3 zawodnikami, drużyna przeciwna może bronić się tylko 2 zawodnikami. Jeden zawodnik musi czekać na połowie przeciwnika. Dzięki temu gra jest szybka, widowiskowa!

Jeżeli w drużynie są osoby, które nie mają ochoty uczestniczyć w tej dyscypline, mogą umilić sobie czas grając np. w bule na specjalnie przygotowanych torach lub wymienić tę dyscyplinę na inną, np. siatkówkę.

Minigolf

Minigolf świetna zabawa na boiskomobilne.pl urodziny wypożyczanie

Minigolf to świetna rozgrywka i dlatego włączyliśmy ją do naszego Forthlonu. Rywalizacja odbywa się na 5, 10, lub 15 stanowiskach do minigolfa. W zależności od ilości stanowisk i czasu, zawodnik gra jedną lub dwie rundy. Liczy się wynik indywidualny, jak i drużynowy!

Celem gry jest umieszczenie piłki w dołku jak najmniejszą ilością uderzeń stosując do tego specjalny kij zwany także putterem. Na wbicie piłki ma sześć uderzeń. Gdy po tych uderzeniach piłka jeszcze nie będzie w dołku, gracz otrzymuje dodatkowy punkt karny i przechodzi do następnego stanowiska.

Do tej gry nie trzeba wielkich umiejętności! W tej odmianie golfa radzą sobie nawet najmłodsze dzieci.
Tę dyscyplinę również możemy zamienić na dowolnie wybraną przez Państwa. Jest to jednak jedna z bardziej lubianych atrakcji naszych klientów.

Kartingi

Forthlon kartingi boiskomobilne.pl Gostyń. Event Sportowy, Czwórbój

Kartingi czy inaczej Gokarty! To ulubiona rywalizacja prawdziwych facetów...ale nie tylko, świetnie radzą sobie też kobiety. Jeśli to możliwe rywalizację prowadzimy w osobnych kategoriach, by rywalizacja była jeszcze większa.

Każdy z zawodników weźmie udział w jazdach testowych, eliminacjach i wyścigu finałowym. Rywalizacja odbywa się na najdłuższym w Polsce torze przeznaczonym do wyścigów amatorskich. Prawie 1km technicznych zakrętów, szybkich prostych i niezwykle trudnych nawrotów sprawia, że klienci wracają do nas wielokrotnie!

Osobom, które boją się szybkiej jazdy stosujemy blokadę 50% gazu, dzięki czemu swoich sił mogą spróbować nawet najbardziej bojaźliwi amatorzy wyścigów! Dyscyplina ta jest dostępna tylko w Gostyniu. W przypadku organizacji eventu w innym miejscu, możemy ją zamienić na inną, równie atrakcyjną dyscyplinę sportową.

Bowling

Bowling gostyń pub boiskomobilne w Gostyniu Forthlon

Bowling, tej dyscypliny chyba nikomu nie musimy przedstawiać. W każdym rzucie staramy się strącić jak największą ilość kręgli. Podobnie jak w Minigolfie dodatkowo nagradzamy osiągnięcia indywidualne, jak i drużynowe!

Każdy z zawodników zagra jedną całą partię (10 kolejek). Przy tej formie rozrywki możemy już spokojnie napić się piwa i ceszyć się zabawą. Zazwyczaj jest to najbardziej ekscytująca i najbardziej wyrównana dyscyplina w Forthlonie.

Nawet osoby, które nigdy nie grały w kręgle pokochają tę dyscyplinę od pierwszego rzutu. Gra odbywa się w klimatycznym pubie, gdzie przy okazji możemy świętować zwycięstwo w całym Forthlonie! Jeśli organizujemy event u Ciebie, może to być inna dowolna kręgielnia, nawet tzw. kręgle klasyczne lub inna dyscyplina sportowa.TERMINY - zgłoś drużynę!


2018-07-21  (sobota) Forthlon (8 zespołów)
2018-06-22  (niedziela) Forthlon (5 zespołów)